Koszt dostawy

Darmowa wysyłka na wszystkie zamówienia, zwykle 5-7 dni szybka i bezpieczna wysyłka!
 
Wymagane informacje o dostawie
Informacje o dostawie obejmują imię i nazwisko, poprawny adres, adres e-mail, kod pocztowy i numer telefonu. Jeśli adres lub numer telefonu jest nieprawidłowy, nie otrzymasz przedmiotów, będziesz odpowiedzialny za zgubione przedmioty.
Opcje wysyłki i opłaty
Wysyłanie Twoich zakupów na czas jest dla nas bardzo ważne. Aby mieć pewność, że otrzymasz zakupy tak szybko, jak to możliwe, przedmioty będą głównie wysyłane przez DHL lub Fedex. Oferujemy bezpłatną międzynarodową wysyłkę na cały świat.
Czas realizacji zamówienia
Wszystkie produkty wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych od złożenia zamówienia, z zastrzeżeniem weryfikacji płatności. W momencie wysyłki otrzymasz e-mail z potwierdzeniem wysyłki z przewoźnikiem i informacjami śledzenia zamówienia.
Uwaga: wszystkie zamówienia są przetwarzane i dostarczane od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem świąt. Nie możemy ponosić odpowiedzialności za nieprzewidziane opóźnienia, takie jak wakacje lub nieprawidłowe adresy. I zalecamy, aby ktoś mógł przyjąć paczkę. Jeśli nie jesteś w stanie podpisać dostawy w domu, sugerujemy wysłanie paczek do twojego miejsca pracy.
Śledź swoje zamówienie
Gdy zamówienie zostanie wysłane, prześlemy Ci e-mail z kodem śledzenia i wyślemy stronę w ciągu 48-72 godzin, dzięki czemu możesz sprawdzić przedmioty online. Możesz także śledzić swoje zamówienie na stronie Moje konto.
Numer śledzenia do zweryfikowania:
Witryna DHL: http://www.dhl.com/en.html
Witryna Fedex: http://www.fedex.com
Zdobądź zamówienie
Czas wysyłki zależy od tego, gdzie się znajdujesz i od tego, czy zamówiony produkt znajduje się w magazynie. Zwykle otrzymasz przedmiot w ciągu 5-7 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Proszę zwrócić uwagę na swoje konto w dowolnym momencie. Jeśli nie otrzymasz zamówienia w ciągu 10-15 dni, skontaktuj się z nami JAK NAJSZYBCIEJ, dołożymy wszelkich starań, aby służyć Ci pomocą.
Zapisz na dostawę
Podpis jest wymagany do dostarczenia. Ale jeśli nie jesteś dostępny, kurierzy mogą spróbować jednego z członków Twojej rodziny. Jeśli Ty i członkowie Twojej rodziny jesteście niedostępni, odbiorą paczkę i prześlą zamówienie następnego dnia.
Odrzuć przesyłkę
Jeśli z jakiegoś powodu odmówisz podpisania zamówienia lub jeśli pakiet został automatycznie zwrócony po kilkukrotnym nieskutecznym dostarczeniu (z powodu niedostępności lub podania błędnego lub niepełnego adresu dostawy), Twoje zamówienie zostanie anulowane, a zwrot zostanie należy dokonać na kartę kredytową użytą do złożenia zamówienia. 50% ceny towaru zostanie naliczone przez Ciebie, a koszty wysyłki również nie zostaną zwrócone.
Podatki i cła
Obecnie wysyłamy produkty do ponad 200 krajów na całym świecie, a większość krajów zezwala na darmowy handel przez Internet i nie pobiera żadnych opłat celnych w przypadku małych paczek wjeżdżających do kraju.
Ponadto, będziemy wysyłać zamówienia o niskiej wartości, aby upewnić się, że nasi klienci nie muszą płacić opłat celnych.
Zasady dotyczące zwrotów
Dążymy do pełnej satysfakcji. Jesteśmy w pełni pewni, że będziesz zadowolony z produktu oraz szybkości i jakości usług. Nasza praca nie kończy się po kliknięciu przycisku kup. Jako hurtownik, a także indywidualny sprzedawca, naszym celem jest utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami. Dlatego jesteśmy oddani realizacji naszych usług, dopóki nie osiągniemy pełnej satysfakcji klienta. Rozumiemy, że potrzeby każdego klienta są unikalne, dlatego są gotowi poradzić sobie z pojawiającymi się problemami.
Przyjmujemy zwroty za wymianę lub zwrot pieniędzy z następujących powodów:
1. Błędy wysyłki
2. Uszkodzone towary
Aby zwrócić swoje produkty, wyślij e-mail na tanietrampkionline@gmail.com z powodu, dla którego chcesz zwrócić swoje zamówienie, szybko odpowiemy i powiemy, gdzie można zwrócić produkt (y). Nie wracaj do nadawcy. Musisz skontaktować się z nami przed zwrotem jakichkolwiek przedmiotów, aby otrzymać zwrot pieniędzy lub wymianę.
Musisz zwrócić produkty w nowym i nieużywanym stanie w ciągu 7 dni od otrzymania w celu zwrotu pieniędzy, wraz ze wszystkimi oznaczeniami. Musisz wysłać zwrócony paczkę kurierem na własny koszt do naszego magazynu i przekazać nam numer przesyłki w celu wymiany / zwrotu pieniędzy. Klient jest odpowiedzialny za koszty wysyłki zwrotnej. Zwrot zapłacić opłaty za zwrot. Zwrot zostanie dokonany w tej samej formie, w jakiej otrzymano płatność (tj. Zwrócona na karcie kredytowej) i może potrwać do 30 dni roboczych od otrzymania towaru. Przedmioty zakupione z kodem rabatowym mogą być zwrócone do wymiany. Zwrot zostanie wydany w ciągu 7 dni od otrzymania i zostanie zaksięgowany na Twojej karcie kredytowej. Zazwyczaj potrwa 1-3 miesięcy, zanim bank przetworzy zwrot pieniędzy, proszę czekać w cierpliwości. W przypadku zwrotu odpowiednich produktów do zwrotu: wszystkie zwrócone przedmioty podlegają 25% opłacie za uzupełnienie zapasów. Koszty wysyłki i 10% opłaty manipulacyjnej nie podlegają zwrotowi.
Anulowanie zamówienia
* Zamówienia anulowane w ciągu 24 godzin podlegają opłacie manipulacyjnej w wysokości 10% ceny przedmiotu. Zamówienia anulowane po 24 godzinach podlegają opłacie manipulacyjnej w wysokości 25% ceny przedmiotu. Zlecenia wysłane nie mogą być anulowane. Z góry dziękujemy za zrozumienie.
* Wszystkie zamówione przedmioty są wybranymi tutaj pozycjami. Obiecujemy Ci odpowiedni pakiet zamówień. Jeśli zwracasz właściwe produkty do zwrotu: wszystkie zwrócone produkty podlegają 25% opłacie za uzupełnienie zapasów. Opłaty za wysyłkę i obsługę nie podlegają zwrotowi.
* Nie pokrywamy kosztów wysyłki zwrotów lub wymiany odpowiedniego pakietu zamówień, ponosisz odpowiedzialność za koszty wysyłki i obsługi. Dodatkowo zalecamy dodanie śledzenia i ubezpieczenia dla własnej ochrony, ponieważ nie możemy ponosić odpowiedzialności za utracone przesyłki.
* Wszystkie zwrócone produkty powinny zostać wysłane na adres wysyłki, który do Ciebie wysłaliśmy.
* Jeśli masz jakieś pytania dotyczące wysyłki i zwrotów, skontaktuj się z nami swobodnie.
 
Dziękuję Ci!
 
tanietrampkionline

 

Wróć